Cihanbeyli Avukat, Cihanbeyli Avukatları, Cihanbeyli Avukat Numaraları, Konya Cihanbeyli Avukatları, Cihanbeyli Boşanma Avukatı, Cihanbeyli İcra Avukatı, Cihanbeyli İcra İflas Avukatları, Cihanbeyli Asliye Hukuk Avukatı, Cihanbeyli Uyuşturucu Avukatı, Cihanbeyli Miras Avukatı, Cihanbeyli Ağır Ceza Avukatı

Avukat Hasan Yeşilırmak Hukuk Bürosu olarak Konya’nın en saygın hukuk bürolarından biri olmayı hedefliyoruz.

Konya’de Ulusal ve uluslararası şirketleri, finansal kuruluşları ve gerçek kişileri, ceza hukuku, dava, tahkim ve uyuşmazlık hukuku ve icra hukuku başta olmak üzere Türkiye’deki hukuki ihtiyaçlar konusunda uluslararası standartlarda temsil eden Avukat Hasan Yeşilırmak Hukuk Bürosu, insan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerine dayalı ısrarlı bir hukuki mücadeleyi ilke edinmiştir. Büromuz gerçek ve tüzel kişilerin hukuki alanda savunmalarını ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Boşanma ve Aile Hukuku ve Konya Avukat, Konya Avukatları, Konya Avukat Numaraları, Konya Konya Avukatları, Konya Boşanma Avukatı, Konya İcra Avukatı, Konya İcra İflas Avukatları, Konya Asliye Hukuk Avukatı, Konya Uyuşturucu Avukatı, Konya Miras Avukatı, Konya Ağır Ceza Avukatı alanlarında uzman avukat arayanlar için uzman akademisyenlerle işbirliği yaparak müvekkillerinin ihtiyaç duyduğu çözümleri sunmaktadır.

Hedefimiz Konya’da müvekkillerimize ihtiyaçlarını karşılayacak, başarılı hukuki çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermektir. Bu hedeften hareketle alanlarında uzmanlaşmış hukuk departmanlarına ayrılarak organize olup danışman kadromuzla Türkiye’yi kapsayan güçlü bir müvekkil ağı oluşturuyoruz. Kurumsal ve kişisel hukuk hizmetlerimizle müvekkillerimizin yanında yer alıyoruz.

Misyon

İnsan haklarına saygı ve hukuk devleti ilkelerinden hareketle müvekkillerimizin hukuki ihtiyaçlarını evrensel hukuk normlarına uygun, güvenilir ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturmaktır.

Vizyon

Yerli ve yabancı, gerçek ve tüzel kişi ile kurumlara uluslararası standartlarda hukuki danışmanlık hizmetleri ve konusunda uzmanlaşmış seçkin hukukçu kadrosu ile hukuki çözümler sunarak Türkiye’de akla gelen ilk hukuk bürosu olmaktır.

Kalite Politikası

Kişi ve kuruluş ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun müvekkil memnuniyetini üst düzeyde tutacak hukuksal hizmetler vermektir.

Prensipler

  • Kişisel ve kurumsal başarı
  • Ulusal ve uluslararası tecrübe
  • Hukuk kurallarına bağlılık
  • Etik ve bağımsız çalışma disiplini
  • Sorunlara hukuksal ve mantıksal çözüm